Adapostul de noapte pentru oamenii strazii „Sf. Vineri” nu-si va închide portile. Primaria Suceava va suporta si în aceasta iarna cheltuieliele cu utilitatile.
Asigurarile vin din partea primarului Ion Lungu, care a amintit ca adapostul a depăşit iarna trecuta datorita banilor de la bugetul local.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

