Contrabandisti prinsi în vama Siret

Patru microbuze pline cu tigari de contrabanda au fost descoperite într-un interval de doar câteva ore în vama Siret.
În urma perchezitiilor efectuate, politistii de frontiera au descoperit aproape 6000 de pachete cu tigari de contrabanda. Pachetele au fost gasite în peretii laterali ai microbuzelor si în bagajele soferilor.

Tigarile în valoare de 7000 de lei au fost confiscate, iar patru ucraineni sanctionati cu câte o amenda de 8000 de lei fiecare.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close