De doua luni de zile, medicii dispensarului din Mitocul Dragomirnei trateaza pacientii pe întuneric. Unitatea nu mai este racordata la energie electrica. Oficial, contorul a fost furat, neoficial exista voci care sustin ca dispensarul ar fi fost racordat la curent în mod ilegal.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

