Maratonul Dragomirna a ajuns la cea de-a 3-a ediţie. Pasionaţii de ciclism, dar şi simplii iubitori ai mersului pe bicicletă sunt invitaţi să participe la maratonul organizat la sfârşitul acestei săptămâni de Clubul Sportiv Monticond, în colaborare cu Direcţia Silvică. De la an la an, concurenţii sunt tot mai numeroşi, iar premiile din ce în ce mai atractive. Marele câştig însă, este mişcarea în aer liber.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

