Vicepremierul Liviu Dragnea, ministrul Dezvoltării Regionale şi Administraţiei Publice, s-a întâlnit, la Consiliul Judeţean, cu primarii şi parlamentarii suceveni. Vicepremierul a prezentat programul de dezvoltare a regiunii de Nord-Est, a doua cea mai săracă regiune din Uniunea Europeană.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

