Florin Ciubotariu îngroaşă lista jucătorilor care vor părăsi Universitatea Suceava în această vară. Handbalistul sucevean a semnat un contract pe o perioadă de doi ani cu gruparea bănăţeană din prima ligă, Poli Timişoara. Ciubotariu va câştiga la Timişoara aproape de trei ori mai mult decât la Suceava.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

