Situaţia din municipiul Rădăuţi, acolo unde Primăria funcţionează în regim de avarie, fără primar, secretar şi Consiliu Local, a fost adusă în atenţia guvernului de senatorul PNL Gheorghe Flutur. Liderul liberal a cerut de urgenţă soluţii pentru deblocarea municipiului Rădăuţi.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

