Unirea Horodnic a făcut un pas greşit în luptă pentru promovarea în Liga a 4-a, după ce a pierdut cu scorul de 1-5 meciul disputat pe terenul celor de Locomotiva Dorneşti. De acest rezultat a profitat “Voinţa Zvoriştea”, care s-a impus, pe teren propriu, cu scorul de 7-1, în faţa celor de la “Cetatea Baia” si s-a desprins la 4 puncte în fruntea clasamentului seriei de est.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

