Nemulţumiţi că nu şi-au primit salariile, angajaţii Primăriei Rădăuţi au organizat un protest paşnic. Prezent la acţiune, Prefectul judeţului Suceava, Constantin Harasim, i-a informat pe nemulţumiţi că a făcut tot ce a putut ca să rezolve problema. Garantul respectării legii nu a găsit o soluţie.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

