Fără victorie de şase luni

“Rapid Suceava” a obţinut doar un egal, scor 1-1, în meciul disputat sâmbătă, pe teren propriu, în faţa celor de la CS Baloteşti, în prima etapă din turneul pentru menţinerea în Liga a II-a. La finalul partidei, antrenorul Costel Ilie a marturisit că se gândeşte serios să părăsească gruparea suceveană.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close