Liga a 4-a a programat duminică meciurile din cadrul etapei a 22-a. Derby-ul rundei, dintre “Șomuz Fălticeni” și “Șomuzul Preutești”, s-a încheiat la egalitate, scor 2-2. Fălticenenii au condus în două rânduri pe tabela de marcaj, prin golurile înscrise de Cutaș și Zaremba, oaspeții egalând de fiecare data prin capitanul Cătălin Vasiliu.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

