Numãrul turiștilor care au vizitat județul Suceava în 2015 a fost cu aproape 20% mai mare fațã de anul anterior. Cel puțin așa susține Președintele Ioan Cãtãlin Nechifor, care a pus creșterea, în special, pe seama acțiunilor de promovare a zonei desfãșurate de Consiliul Județean.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

