Primăria municipiului Fălticeni va organiza, la sfârşitul săptămânii viitoare, o campanie de colectare a deşeurilor de echipamente electrice şi electrocasnice. Fălticenenii care vor să renunţe la aparatele stricate le pot depozita lângă punctele de colectare a deşeurilor menajare.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

