Balul Vânătorilor din zona Moldovei

După ce un an întreg au umblat pe coclauri şi au fost mai apropiaţi de puşcă decât de soţii, vânătorii nemţeni şi-au luat revanşa şi şi-au invitat consoartele la dans. Balul vânătorilor din Târgu Neamţ a adunat laolaltă slujitorii zeiţei Artemis din mai multe zone ale Moldovei care s-au distrat, au dansat şi s-au înfruptat din bucatelele gustoase… bineînţeles, vânătoreşti.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close