Miercuri, pe 10 mai, angajații Gãrzii de Mediu Suceava declanșeazã grevã generalã pe termen nelimitat. Aceștia își manifestã, astfel, nemulțumirea și indignarea pentru inechitatea salarialã care existã în domeniul protecției mediului. Pe întreaga perioadã a grevei, nu se vor face controale și nu se va lucra cu publicul în nici un Comisariat din țarã.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

