Peste 600 de participanți la Conferința ”Zilele Medicale ale Sucevei”

Conferința “Zilele Medicale ale Sucevei” a fost deschisã, joi searã, cu alocuțiunile câtorva dintre invitații manifestãrii. Președintele de onoare al conferinței, prof. univ. dr. Vasile Astãrãstoaie, a declarat cã evenimentul reflectã corect ceea ce înseamnã profesia de medic, iar tema aleasã, “Patologia infecțioasã”, deși pare strict de specialitate, este o temã socialã.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close