Lucrările la șoseaua de centură a municipiului Suceava sunt în grafic. Anunțul a fost făcut de Prefectura Județului Suceava, după o vizită în teren a prefectului Mirela Adomnicăi și directorului Direcției Regionale de Drumuri și Poduri Iași. Activitatea pe șantier se va intensifica după 15 martie, atunci când firma de construcții va începe turnarea betoanelor.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

