Medicul care a condus clinica angajaților Ministerului de Interne din Suceava a fost trimis în judecată de către procurorii DNA, într-un dosar de luare de mită în formă continuată și prescriere de droguri de mare risc unor pacienți care nu aveau nevoie din punct de vedere medical. Adriana Lorena Bârleanu este anchetată în stare de libertate.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

