“Bucovina Rădăuți” și-a consolidat poziția secundă în clasamentul seriei întâi a Ligii a 3-a, după ce s-a impus cu scorul de 1-0 în derby-ul disputat sâmbătă, pe stadionul Municipal, în fața celor de la Șomuz Fălticeni. La fel ca în turul campionatului, unicul gol al întâlnirii a fost marcat de Ionesi.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

