Ștefan Mandachi continuă campania pentru construcția de autostrăzi. Suceveanul care a construit primul și singurul metru de autostradă din Moldova în semn de protest față de faptul că țara noastră are lipsă de infrastructură rutieră modernă a organizat o conferință de presă în care și cei care au vorbit, dar și cei care au ascultat au stat în fotolii rulante. În timpul conferinței au luat cuvântul și tineri imobilizați în scaune rulante, în urma unor accidente de circulație.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

