Două familii de zimbri din Vânători, Neamț, s-au mutat în casă nouă. Ele au fost ținute în carantină pentru acomodare timp de trei săptămâni, după care au fost aduse dintr-o rezervație din Brașov. Una dintre familii a crescut un pui de 10 zile care și-a urmat părinții în calea spre libertate.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

