La plimbare prin Suceava, cu arma la vedere

Un bãrbat din Dolhasca a fost fotografiat în timp ce se deplasa pe un trotuar din apropierea sediului Inspectoratului Județean de Poliție Suceava, ținând în mânã o armã. El a produs panicã printre trecãtori, pentru cã oamenii care l-au vãzut nu știau ce intenții are. Misterul a fost dezlegat de purtãtorul de cuvânt al IPJ. Ionuț Epureanu a spus cã bãrbatul a venit la poliþie ca sã-și prelungeascã permisul de port-armã. A plecat însã cu o amendã de 1.000 de lei, pentru cã a încãlcat prevederile legale cu privire la modul în care trebuia transportatã pușca neletalã.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close