Un sucevean este anul acesta șeful promoției de ofițeri studenți – medicină militară din cadrul Institutului Medico-Militar din București. Este vorba de Adrian Gabriel Florescu, absolvent al Colegiului Naţional Militar „Ştefan cel Mare” din Câmpulung Moldovenesc. În 2016, Adrian a fost singurul candidat din colegiile militare din ţară care a obţinut media 10 la bacalaureat.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

