Polițiștii suceveni au verificat modul de respectare a măsurilor de prevenire a răspândirii virusului Sars-Cov-2 în mijloacele de transport în comuna din județ. Au fost verificate o mie de persoane din aproape 300 de autovehicule, dintre care 83 de microbuze școlare. În urma controalelor au fost aplicate aproape 400 de sancțiuni contravenționale.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

