Ușoară scădere a incidenței Covid în Suceava

Județul Suceava a depășit, vineri, pragul de 11.000 de cazuri de Covid înregistrate de la începutul epidemiei. În ultimele 24 de ore, în județul Suceava au fost testate 525 de persoane, dintre care 114 au primit rezultate pozitive. Incidența cumulată la 14 zile la nivelul județului a fost, vineri, de 2,13 la mie, în scădere cu 0,06 la mie față de ziua precedentă.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close