Peste 300 de suceveni s-au vaccinat împotriva SARS-CoV-2, în cursul zilei de miercuri, 24 februarie. În acceași zi, șapte clase și grupe de școlari și preșcolari și-au mutat cursurile online din cauza noului coronavirus. Șase angajați ai unitățile de învățământ din Suceava au fost depistați cu COVID, în doar 24 de ore.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

