Echipa de handbal juniori II a clubului CSU din Suceava a început în forță noul sezon competițional. În direct pe Televiziunea Intermedia, formația pregătită de Vasile Boca a câștigat ambele meciuri disputate în weekendul trecut în sala de sport a Şcolii Gimnaziale „Ion Creangă” din Suceava.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

