Cel mai bun marcator al Forestei Fălticeni între anii 1994-2000, Alexandru Gheorghe, este unul dintre invitatii ediției Fair Play din această săptămână, alături de Mihai Guriță și Neculai Grosu. Drumul din Divizia “C” până în Divizia „A”, duelul cu Jiul lui Miron Cozma și meciurile de Cupă din 1995, cu Petrolul și Rapid, sunt câteva dintre subiectele emisiunii care va putea fi urmărită în premieră miercuri, de la ora 20:00, pe Televiziunea Intermedia.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

