”Ion Irimescu” a fost câștigat de o brăileancă. La ediția din acest an, a XIV-a, au fost trimise 95 de lucrări de pictură și de grafică, reprezentând 24 de județe, fiind cea mai numeroasă participare de la debutul concursului organizat de Școala de Arte ”Ion Irimescu” Suceava.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

