Managerul Spitalului Rădăuți, Traian Andronachi, a fost demis de Consiliul de Administrație. Anunțul a fost făcut chiar de fostul manager, vineri seară, acesta ținând să le mulțumească tuturor celor cu care a colaborat, în principal colegilor din spital, societății civile și celor cu care a reușit transformările importante pe care le-a cunoscut Spitalul Rădăuți în ultimul an. Traian Andronachi a declarat că va contesta decizia de revocare din funcție.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

