Un transport cu 13 tone de produse alimentare a fost trimis de Primăria Suceava la Cernăuți. ”Vom trimite săptămânal produse alimentare la Cernăuți” a anunțat primarul, Ion Lungu. Transportul gratuit al alimentelor donate la Cernăuți este asiguat de Fundației „Sânge pentru România”.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

