Trei persoane au fost reținute pentru 24 de ore și o a patra a fost plasată în control judiciar în urma flagrantului desfășurat marți în municipiul Suceava și orașul Gura Humorului. Persoanele sunt cercetate pentru introducerea în țară de droguri de risc și trafic de droguri de risc, două dintre persoanele bănuite s-ar fi deplasat în Spania, de unde ar fi expediat, prin intermediul unei firme de coletărie, aproximativ 15 kilograme de canabis. Flagrantul a fost organizat la ridicarea coletelor.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.


Un comentariu