Prezență extrem de scăzută la adunările generale ale Asociațiilor de Proprietari. Municipalitatea suceveană cere implicarea cetățenilor. Până la urmă, este voba de implicarea în probleme administrative care, de cele mai multe ori, iscă tot felul de discuții contradictorii între proproprietari. ”E necesar ca fiecare proprietar să aibă o voce și să ia parte la luarea deciziilor în ceea ce privește condominiul”, transmite Primăria Suceava.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

