Peste 100 de angajatori din judetul Suceava au participat astazi la un seminar organizat de Inspectoratul Teritorial de Munca si Camera de Comert si Industrie.
Sefii celor doua institutii le-au prezentat reprezentantilor societatilor comerciale din judet care sunt principalele modificari introduse în noul Cod al Muncii, intrat în vigoare din prima zi a lunii mai.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

