Echipa de fotbal Cetatea Suceava a început pregătirile pentru Liga a 2-a. La primul antrenament condus de Petre Grigoraș au fost prezenți 27 de jucători. Primele două săptămâni de pregătire se vor desfășura la Suceava, iar pe 6 iulie, “alb-albaștrii” vor pleca în cantonament la Putna.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

