Un bărbat în vârstă de 60 de ani s-a ales cu dosar penal pentru vătămare corporală din culpă, după ce a aruncat cu un recipient din plastic într-un angajat al Primăriei Suceava. Ecologistul de ocazie a vrut să-l împiedice pe angajatul de la Domeniul Public să taie un copac. Victima s-a speriat şi în consecinţă şi-a fracturat piciorul cu drajba. Bărbatul rănit creşte singur cinci copii.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

