Societatea de termoficare a municipiului Suceava a propus Primăriei ca apa caldă să fie furnizată fără întrerupere şi pentru consumatorii arondaţi punctelor termice care nu au fost încă modernizate. Primarul Ion Lungu a anunţat că în principiu este de acord cu propunerea Termica.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

