Reprezentanţii Asociaţiei Judeţene de Atletims şi deputatul PNL, Ioan Bălan, sunt mulţumiţi de modul în care s-a desfăşurat prima ediţie a „Crosului Sucevei”. Parlamentarul le-a mulţimit public poliţiştilor, jandarmilor şi tinerilor din PNL care s-au implicat în orgnizarea competiţiei.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

