Spectacolul de teatru “Trenul de noapte” se joacă sâmbătă, pe scenă. Piesa a mai fost prezentată până acum sucevenilor, doar că în spaţii neconvenţionale. Cine n-a apucat s-o vadă, este aşteptat pe 1 octombrie, de la ora 19, la Teatrul Municipal Matei Vişniec. Pensionarii şi studenţii beneficiază de reducere.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

