Prefectul judeţului Suceava este nemulţumit de modul în care Direcţiile de Sănătate Publică şi Sanitar Veterinară au comunicat pe tema focarului de rabie de la Zvoriştea. Constantin Harasim este de părere că cele două instituţii ar fi trebuit să ofere informaţii corecte şi nu contraictorii, aşa cum s-a întâmplat.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

