Primăria municipiului Suceava a virat prima tranșă de bani către societatea Bioenergy pentru acoperirea diferenței dintre prețul de producere al gigacaloriei și cel de facturare la populație. Primarul Ion Lungu speră ca prin alocarea acestor bani să nu existe sincope în furnizarea încălzirii în sistem centralizat.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

