Facultatea de Inginerie Alimentară din cadrul Universității „Ștefan cel Mare” din Suceava organizează, în perioada 10 – 11 noiembrie, a șaptea ediție a conferinței internaționale „Student în Bucovina”. Deschiderea oficială a simpozionului, la care participă studenți și profesori din România, Spania, Turcia, Ucraina, Ungaria și Austria, a avut loc în sala „Joseph Smith”.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

