Președintele PSD Suceava, Ioan Stan, a aflat de la reporterul televiziunii Intermedia că bătrânii de la căminul pentru persoane vârstnice din Solca riscă să ajungă în stradă, pentru că unitatea a rămas fără finanțare. Nu a fost informat de primarul PSD al orașului, Cornel Tehaniuc, așa cum era normal să se întâmple. Chiar și așa, deputatul a spus că va căuta soluții pentru remedierea problemei.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

