Directorul sportiv al Forestei, Dănuț Perja, a anunțat că, începând cu meciul de sâmbătă, cu Politehnica Timișoara, vor trebui să își cumpere bilete și spectatorii care vor intra pe stadion la pauza meciului. Pe de altă parte, la fiecare joc de pe “Areni”, conducerea clubului va organiza tombole cu premii pentru spectatori.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

