Mai multe blocuri din cartierul George Enescu au ramas fara apa din cauza unei avarii. O teava s-a spart joi lânga locul E80 din zona Nordic, iar apa a inundat aleile, parcarea si spa?iile verzi. O echipa a operatorului ACET a intervenit vineri dimineata pentru a remedia defectiunea. Muncitorii spun ca are fi rezolvat problema mai repede daca avaria ar fi fost anuntata în timp util.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

