Campania ”Donează o bicicletă” se desfășoară și anul acesta, la îndemnul suceveanului Mircea Petriuc, voluntar al organizației „Salvați Copiii” Suceava. Așadar, dacă aveți o bicicletă în stare bună pe care nu o mai folosiți, faceți o faptă bună și donați-o în folosul unui copil necăjit. Campania începe pe 15 mai, iar în ultima săptămână de școală, darurile pe două roți vor ajunge la destinatari.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

