Intrare liberă în Muzee, expoziții temporare și permanente, spectacole, concerte – acestea sunt propunerile pentru celebrarea Nopții Muzeelor la Suceava și Fălticeni. Pe 18 mai, un duplex între cele două localități pune la dispoziție autocare pentru ca vizitatorii să poată călători, gratuit, dintr-un oraș în altul cu scopul vizitării obiectivelor muzeale.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

