Podul provizoriu pe care l-a construit Consiliul Județean, prin râul Suceava, între localitățile Verești și Udești a intrat în reparație. Construcția care a costat 700.000 de lei a fost afectată după ce a crescut debitul râului Suceava. Podul provizoriu a fost făcut pentru că cel de pe drumul județean 208 D a devenit un pericol pentru șoferi, iar polițiștii au decis să-l închidă.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

