La două luni de la inaugurarea primului metru de autostradă din Moldova, antreprenorul Ștefan Mandachi a revenit cu un nou videoclip pe care l-a publicat pe Facebook. În descriere, omul de afaceri atrage atenția că deși au trecut două luni, în Moldova în continuarea nu a fost construit niciun kilometru de autostradă. „Erau zero kilometri și în două luni s-au dublat”, glumește Ștefan Mandachi.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

