Alex Velea, Antonia și Delia au susținut un concert în aer liber, vineri seara, în centrul municipiului Suceava, cu ocazia împlinirii a 632 de ani de atestare documentară a Cetății de Scaun. Sâmbătă, sucevenii au fost invitați la un concert de muzică simfoincă în sala de spectacole a Teatrului „Matei Vișniec”.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

